Jeżeli poszukujesz fachowej ekipy, której możesz zlecić profesjonalną naprawę uszkodzonej szyby samochodowej, znajdujesz się we właściwym miejscu. Specjalizujemy się w jej przywracaniu do pełnej sprawności – skutecznie pozbywamy się odprysków, pęknięć i zarysowań. W ten sposób dbamy zarówno o jej przejrzystość, co korzystnie przekłada się na komfort jazdy, jak i o bezpieczeństwo, ponieważ lepsza widoczność, która jest rezultatem naszych prac, zapewnia większą kontrolę nad tym, co dzieje się na drodze.

Szyba samochodowa jest jednym z kluczowych elementów konstrukcji auta. To właśnie przez nią kierowca obserwuje ruch drogowy i może adekwatnie reagować na zmieniających się sytuację, dlatego w razie jakichkolwiek usterek czy zniszczeń należy jak najszybciej reagować. Ich naprawa to specjalność naszego zakładu, więc jeśli chcesz zlecić tego rodzaju usługę, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Naprawa uszkodzonej szyby samochodowej – opłacalne i skuteczne rozwiązanie

Zajmujemy się wykonaniem prac w sposób kompleksowy, począwszy od dokładnej diagnozy problemu poprzez precyzyjny dobór środków, narzędzi i metod, które pozwalają na jego usunięcie, a skończywszy na wyeliminowaniu przyczyn i skutków. Naprawa uszkodzonej szyby samochodowej to znacznie korzystniejsze rozwiązanie pod względem finansowym niż kupno i wstawienie nowego egzemplarza, czym swoją drogą również się zajmujemy. Przywrócenie jej do stanu sprzed uszkodzenia jest po prostu o wiele tańsze.

Zdajemy sobie sprawę, że usunięcie odprysku wymaga przede wszystkim precyzji. Posiadamy wyposażenie, które pozwala na niezwykle dokładne i efektywne przeprowadzenie czynności niezbędnych do skutecznej naprawy szyby samochodowej. Wykonujemy ją w pojazdach wszelkiego typu niezależnie od rodzaju, przeznaczenia, wielkości, marki czy modelu. Podejmujemy się zleceń zarówno w niewielkich, miejskich samochodach, jak i luksusowych limuzynach czy kabrioletach. Zawsze pracujemy w sposób bezpieczny dla pozostałych układów i podzespołów w pojeździe, które chronimy przed zabrudzeniami czy zniszczeniami.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w usuwaniu uszkodzeń niezależnie od ich skali i źródła problemu. Jeżeli widzimy, że przywrócenie jej do stanu sprzed usterki jest nieopłacalne, doradzamy inne rozwiązania. Z nami masz pewność, że Twoje auto na jak najkorzystniejszych warunkach finansowych i w profesjonalny sposób zostanie wyposażone we w pełni sprawną, wysokiej jakości szybę samochodową bez odprysków i uszkodzeń! Sprawdź naszą ofertę!

Dojazd do Klienta

Nasza firma zapewnia dojazd do klienta w całym Województwie Świętokrzyskim a także w jego obrzeżach. Dzięki naszemu dojazdowi możesz uniknąć niepotrzebnego stresu oraz wydanych pieniędzy na mandat w wyniku zatrzymania przez patrol Policji.

Montaż

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym montażom. Nasza wykwalifikowana kadra montująca zawsze jest wyposażona w odpowiednie narzędzia pracy którymi wykonują zadania szybko i bezpiecznie.

Obsługa

Nasi specjaliści ds. sprzedaży pomogą dobrać odpowiednią szybę do twojego samochodu bądź maszyny. Zadadzą odpowiednie pytania tak by rozmowa przebiegła szybko i z zamierzonym celem dla klienta.  Po wykonanym montaż lub po kupionej o nas szyby dostaniesz paragon lub fakturę VAT.

Rabaty

Dla stałych klientów jak i dla firm wyposażonych w floty aut, maszyn przewidziane są dogodne rabaty. Dla nowych klientów którzy chcieli by rabat dostać rabat zapraszamy do zapoznania się z linkiem: Rabaty dla nowych klientów

  • 3m2.png
  • 11.png
  • Bez-nazwy-1.png
  • Bez-nazwy-11.png
  • pilk.png
  • saint.png
  • xyg.png