Auto szyby Jędrzejów wymieniamy szyby na terenie całego Jędrzejowa bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu nie ma konieczności poruszania się samochodem z uszkodzoną szybą. W Naszej ofercie znajdziesz szyby używane i nowe do wszystkich marek samochodów w najlepszych cenach

 

Posiadamy szyby do:
-samochodów osobowych
-ciężarowych
-busów
-maszyn budowlanych i rolniczych

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, profesjonalne narzędzia i wykwalifikowanych pracowników montażu oraz naprawy szyb.

Dzwoniąc do naszego serwisu masz pewność wykonania wszystkich usług jak należy. 

Nasz serwis używa tylko sprawdzonych producentów szyb oraz chemii:

PilkingtonAGCSaint Gobain-SECURITSika 

 

Kompleksowa naprawa i wymiana auto szyb w Jędrzejowie

Zamontowana w Twoim pojeździe szyba wymaga naprawy lub wstawienia na nową, dlatego poszukujesz ekipy, której możesz powierzyć to zadanie? Jeżeli jesteś kierowcą z Jędrzejowa lub okolic, skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy do współpracy każdego, komu zależy na połączeniu wysokiej jakości, konkurencyjnych cen i krótkich terminów świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu niezależnie od rodzaju szyby, specyfiki i skali ich zniszczeń oraz typu pojazdu. Działamy elastycznie i efektywnie, dzięki czemu możemy zagwarantować oczekiwaną pomoc w każdym przypadku.

Jeżeli zastanawiasz się, czy lepszym rozwiązaniem jest naprawa czy wymiana szyb samochodowych, odpowiedź zależy przede wszystkim od specyfiki i skali uszkodzeń. O ile są stosunkowo niewielkie i nie znajdują się w newralgicznych miejscach, tańsze będzie ich usunięcie, jednak w przypadku poważnych i źle zlokalizowanych odprysków, pęknięć czy zarysowań nie pozostaje nic innego jak wymiana auto szyby. Nasz zespół oferuje profesjonalne wykonanie tej usługi klientom z Jędrzejowa i okolic na korzystnych i uczciwych warunkach.

Wymiana szyb we wszystkich pojazdach

Wstawienie nowego egzemplarza w naszym zakładzie daje gwarancję trwałości i solidności realizacji prac. Możesz mieć pewność, że fachowe przeprowadzenie wszystkich czynności przełoży się na stabilność i wytrzymałość rezultatów. To zasługa również wykorzystania najwyższej jakości podzespołów montażowych niezbędnych do wymiany szyby samochodowej, za których odpowiedni dobór odpowiada nasz zespół.W naszej ofercie znajdują się również lustra na wymiar.
Zajmujemy się także profesjonalnym szkleniem busów. 
Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. Sprzedaży. 727-373-535 oraz skorzystania z naszej usługi dojazdu do klienta.  

Dojazd do Klienta

Nasza firma zapewnia dojazd do klienta w całym Województwie Świętokrzyskim a także w jego obrzeżach. Dzięki naszemu dojazdowi możesz uniknąć niepotrzebnego stresu oraz wydanych pieniędzy na mandat w wyniku zatrzymania przez patrol Policji.

Montaż

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym montażom. Nasza wykwalifikowana kadra montująca zawsze jest wyposażona w odpowiednie narzędzia pracy którymi wykonują zadania szybko i bezpiecznie.

Obsługa

Nasi specjaliści ds. sprzedaży pomogą dobrać odpowiednią szybę do twojego samochodu bądź maszyny. Zadadzą odpowiednie pytania tak by rozmowa przebiegła szybko i z zamierzonym celem dla klienta.  Po wykonanym montaż lub po kupionej o nas szyby dostaniesz paragon lub fakturę VAT.

Rabaty

Dla stałych klientów jak i dla firm wyposażonych w floty aut, maszyn przewidziane są dogodne rabaty. Dla nowych klientów którzy chcieli by rabat dostać rabat zapraszamy do zapoznania się z linkiem: Rabaty dla nowych klientów

  • 3m2.png
  • 11.png
  • Bez-nazwy-1.png
  • Bez-nazwy-11.png
  • pilk.png
  • saint.png
  • xyg.png