Wwymieniamy szyby na terenie całej Włoszczowy bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu nie ma konieczności poruszania się samochodem z uszkodzoną szybą. W Naszej ofercie znajdziesz szyby używane i nowe do wszystkich marek samochodów w najlepszych cenach.

 

Posiadamy szyby do:
-samochodów osobowych
-ciężarowych
-busów
-maszyn budowlanych i rolniczych

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, profesjonalne narzędzia i wykwalifikowanych pracowników montażu oraz naprawy szyb.

Dzwoniąc do naszego serwisu masz pewność wykonania wszystkich usług jak należy. 

Nasz serwis używa tylko sprawdzonych producentów szyb oraz chemii:

PilkingtonAGCSaint Gobain-SECURITSika 

 

Naprawa auto szyby we Włoszczowej

Skontaktuj się z nami, jeżeli poszukujesz firmy we Włoszczowej, która poza wymianą szyb samochodowych oferuje również ich naprawę. Możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od skali i rodzaju usterki – o ile tylko można skutecznie ją usunąć, wykonamy wszystkie niezbędne czynności w sposób profesjonalny, dokładny i szybki. Wiemy, jak naprawiać pęknięcia, odpryski, zarysowania i inne uszkodzenia – posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług.

Z finansowego punktu widzenia naprawa szyby w aucie jest zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem niż jej wymiana. Trzeba jednak pamiętać, że usunięcie uszkodzeń jest możliwe wyłącznie pod warunkiem, że ich skala pozostaje stosunkowo niewielka – w przeciwnym razie w grę wchodzi jedynie wstawienie nowego egzemplarz.

Profesjonalna wymiana szyb samochodowych we Włoszczowej

Jeżeli interesuje Cię fachowa wymiana szyb samochodowych we Włoszczowej, również zapewnimy Ci oczekiwane wsparcie. Prace rozpoczynamy od zamówienia nowego modelu, a jeżeli cena jego zakupu jest zbyt wysoka lub nie da się go nigdzie dostać w sprzedaży, możemy zaproponować dorobienie w naszym zakładzie. Następnie wykonujemy montaż – korzystamy z precyzyjnego i nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje szybkie i dokładne przeprowadzenie wszystkich prac. Jeżeli więc interesuje Cię profesjonalna wymiana szyby w aucie, skontaktuj się z nami i umów na dogodny termin!W naszej ofercie znajdują się również lustra na wymiar.
Zajmujemy się także profesjonalnym szkleniem busów. 
Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. Sprzedaży. 727-373-535 oraz skorzystania z naszej usługi dojazdu do klienta.  

Dojazd do Klienta

Nasza firma zapewnia dojazd do klienta w całym Województwie Świętokrzyskim a także w jego obrzeżach. Dzięki naszemu dojazdowi możesz uniknąć niepotrzebnego stresu oraz wydanych pieniędzy na mandat w wyniku zatrzymania przez patrol Policji.

Montaż

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym montażom. Nasza wykwalifikowana kadra montująca zawsze jest wyposażona w odpowiednie narzędzia pracy którymi wykonują zadania szybko i bezpiecznie.

Obsługa

Nasi specjaliści ds. sprzedaży pomogą dobrać odpowiednią szybę do twojego samochodu bądź maszyny. Zadadzą odpowiednie pytania tak by rozmowa przebiegła szybko i z zamierzonym celem dla klienta.  Po wykonanym montaż lub po kupionej o nas szyby dostaniesz paragon lub fakturę VAT.

Rabaty

Dla stałych klientów jak i dla firm wyposażonych w floty aut, maszyn przewidziane są dogodne rabaty. Dla nowych klientów którzy chcieli by rabat dostać rabat zapraszamy do zapoznania się z linkiem: Rabaty dla nowych klientów

  • 3m2.png
  • 11.png
  • Bez-nazwy-1.png
  • Bez-nazwy-11.png
  • pilk.png
  • saint.png
  • xyg.png