Wymieniamy szyby na terenie całych Kielc bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu nie ma konieczności poruszania się samochodem z uszkodzoną szybą. W Naszej ofercie znajdziesz szyby używane i nowe do wszystkich marek samochodów w najlepszych cenach.

Posiadamy szyby do:
-samochodów osobowych
-ciężarowych
-busów
-maszyn budowlanych i rolniczych

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, profesjonalne narzędzia i wykwalifikowanych pracowników montażu oraz naprawy szyb.

Dzwoniąc do naszego serwisu masz pewność wykonania wszystkich usług jak należy. 

Nasz serwis używa tylko sprawdzonych producentów szyb oraz chemii:

PilkingtonAGCSaint Gobain-SECURITSika 

W naszej ofercie znajdują się również lustra na wymiar.
Zajmujemy się także profesjonalnym szkleniem busów. 
Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. Sprzedaży. 727-373-535 oraz skorzystania z naszej usługi dojazdu do klienta.  

Pozostajemy do dyspozycji klientów z Kielc i okolic niezależne od tego, czy wymiana bądź naprawa (np. klejenie albo polerowanie) dotyczy samochodowej szyby przedniej, bocznej, tylnej czy dachowej. Świadczymy profesjonalne usługi bez względu na rodzaj i skalę szkód. Szybko i skutecznie je usuwamy i z powodzeniem przywracamy kluczowy w budowie auta element do pełnej sprawności. Powierzając nam zlecenie, masz pewność, że szyby samochodowe będą prawidłowo spełniać swoją funkcję, a ich montaż zostanie przeprowadzony w profesjonalny sposób.

Podejmujemy się usunięcia zarówno niewielkich odprysków i zarysowań, których polerowanie oferujemy, jak i naprawdę poważniejszych pęknięć – w tym przypadku często jedynym ratunkiem jest klejenie. W razie potrzeby, gdy inne rozwiązania nie przynoszą rezultatu, możliwa jest wymiana. Najpierw precyzyjnie dobieramy odpowiedni egzemplarz, który optymalnie pasuje do danego pojazdu, następnie przeprowadzamy montaż. Jeżeli nowy model jest bardzo drogi lub niedostępny w sprzedaży, nasz zakład z siedzibą w Kielcach może zaproponować profesjonalne dorabianie dowolnej auto szyby.

Wymiana i naprawa dowolnych szyb samochodowych w Kielcach

Mamy świadomość, jak ważnym elementem konstrukcji pojazdu one są, dlatego każde zlecenie realizujemy z najwyższą precyzją. Montaż, wymiana, dorabianie, polerowanie, naprawa, klejenie – wszystkie świadczone usługi wykonujemy przy użyciu nowoczesnego, dokładnego sprzętu, co przekłada się oczekiwane efekty przeprowadzonych prac. Auto szyby to specjalność naszego zespołu, który składa się z fachowców zajmujących się nimi od lat. Doświadczenie i wysokie kompetencje pozwalają na skuteczne wsparcie klientów z Kielc i okolicznych miejscowości w każdym problemie.

Nawet niewielkie rysy, pęknięcia i odpryski mogą utrudniać kierowcy widoczność, a co za tym idzie, ograniczać komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego sugerujemy naprawę, klejenie lub polerowanie szyb samochodowych już po pojawieniu się pierwszych niepożądanych śladów. Zdecydowanie łatwiej usunąć je na początkowym etapie, gdy są jeszcze małe, niż później, kiedy w wyniku znaczącego powiększenia możliwe jest wyłączenie dorabianie nowej lub wymiana.

Jeżeli naprawa pęknięcia lub innej usterki jest niemożliwa ze względu na jej charakter czy skalę, proponujemy montaż nowej, który również przeprowadzamy w sposób kompleksowy od A do Z. Działamy skutecznie, precyzyjnie i szybko, dlatego klienci z Kielc i okolic polecają nasze usługi.

Kielce: szyby samochodowe instalowane przez prawdziwych fachowców

Zadbaj o komfort podczas jazdy i zainwestuj w porządne szyby do auta. W Kielcach za najbardziej wypadkowe miejsca uznaje się ulicę Krakowską, aleję Solidarności czy ulicę Warszawską. W zeszłym roku na każdej z nich doszło do ponad 120 wypadków samochodowych! Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Ogromne znaczenie mają szyby, zwłaszcza przednia – utrzymana w dobrym stanie pozwala zachować widoczność, a dzięki temu można uniknąć niechcianych zderzeń czy czołówek.

Widoczność na drodze to podstawa. Porysowane lub pęknięte szkło to nie tylko groźba mandatu w wysokości 250 zł (policjant ma też pełne prawo zakazać pojazdowi poruszania się po drodze, jeśli uzna, że auto stanowi zagrożenie dla innych pojazdów). Żeby uniknąć niebezpiecznych sytuacji w przyszłości, warto skorzystać z naszej pomocy. W ofercie znajdują się naprawa i klejenie szyb samochodowych w warsztatach w Kielcach lub w pobliskich miejscowościach, dzięki czemu podróżowanie stanie się trochę bardziej bezpieczne.

Naprawa nie zawsze jest możliwa. Jeśli rysa lub pęknięcie pojawią się w miejscu, które zaburza pole widzenia kierowcy, konieczna będzie wtedy wymiana. Oferujemy ją nie tylko w Kielcach, ale i w miejscowościach w pobliżu. U nas możliwy jest także zwykły montaż szyb samochodowych. Zachęcamy do kontaktu, zwłaszcza jeśli operacja będzie wiązała się z odpowiednim umiejscowieniem tafli, co dla niedoświadczonych osób może stanowić problem i wiązać się z ryzykiem jego wypadnięcia podczas prowadzenia pojazdu.

Kiedy klejenie, a kiedy wymiana?

Jednym z najważniejszych elementów dla dbających o bezpieczeństwo auta są okna bez usterek. Dlatego wszystkim polecamy nasze profesjonalne klejenie szyb samochodowych. Przypominamy: ta opcja jest możliwa, gdy pęknięcie lub odprysk nie zakłócają pola widzenia kierowcy i mają stosunkowo niewielkie rozmiary: pęknięcie może mieć do 20 mm długości, a odprysk do 20 mm średnicy. Innym warunkiem do spełnienia jest umiejscowienie defektu. Gdy sięgnie krawędzi lub uszczelki, pozostanie jedynie montaż wielowarstwowego szkła, które przetrwa niejedną trasę. To rozwiązanie jest również polecane, gdy mamy do czynienia z więcej niż jednym uszkodzeniem – nie dość, że naprawa czy klejenie są mniej opłacalne, to w dodatku mogą okazać się nieskuteczne.

Poza tymi warunkami jest jeszcze jeden: rysa nie może być zbyt stara! Ponieważ wtedy już dawno doszło do mikropęknięć, które z czasem jeszcze się powiększą. Jako fachowcy jesteśmy odpowiedzialni za swoją pracę, dlatego też nie możemy pozwolić na wyjazd tak uszkodzonego samochodu z naszego warsztatu. Dlatego jeśli tylko Twoje auto będzie mieć porysowane szkło, zapraszamy do Kielc! Jeśli spełni pozostałe warunki, zaoferujemy szybką naprawę, np. poprzez klejenie, które pozwoli zaoszczędzić pieniądze przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa. A jeśli pęknięcie nie będzie nadawało się do reperacji, zapewnimy prawie równie szybką wymianę okien samochodowych, by po niedługim czasie można się było cieszyć jak najlepszą widocznością na wszystkich drogach.

Usługi naprawy, klejenia czy wymiany szyb autach na terenie Kielc i okolic. Można nas znaleźć w Opocznie, Końskim, Skarżysko-Kamiennej, Bodzentynie, Łagowie, Staszowie, Busko-Zdroju, Jędrzejowie, Włoszczowej i Przedbórzu. Zapraszamy!

Dojazd do Klienta

Nasza firma zapewnia dojazd do klienta w całym Województwie Świętokrzyskim a także w jego obrzeżach. Dzięki naszemu dojazdowi możesz uniknąć niepotrzebnego stresu oraz wydanych pieniędzy na mandat w wyniku zatrzymania przez patrol Policji.

Montaż

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym montażom. Nasza wykwalifikowana kadra montująca zawsze jest wyposażona w odpowiednie narzędzia pracy którymi wykonują zadania szybko i bezpiecznie.

Obsługa

Nasi specjaliści ds. sprzedaży pomogą dobrać odpowiednią szybę do twojego samochodu bądź maszyny. Zadadzą odpowiednie pytania tak by rozmowa przebiegła szybko i z zamierzonym celem dla klienta.  Po wykonanym montaż lub po kupionej o nas szyby dostaniesz paragon lub fakturę VAT.

Rabaty

Dla stałych klientów jak i dla firm wyposażonych w floty aut, maszyn przewidziane są dogodne rabaty. Dla nowych klientów którzy chcieli by rabat dostać rabat zapraszamy do zapoznania się z linkiem: Rabaty dla nowych klientów

  • 3m2.png
  • 11.png
  • Bez-nazwy-1.png
  • Bez-nazwy-11.png
  • pilk.png
  • saint.png
  • xyg.png