W naszej ofercie znajdziesz szyby do wszystkich marek
Zadzwoń dojedziemy do Ciebie.
Gwarancja na szybę i montaż
U nas na każdą zamontowaną szyby i wykonany montaż dostajesz gwarancję.
Zapewniamy dojazd do klienta
W całym świętokrzyskim i jego obrzeżach.

Dla nowy klientów przygotowaliśmy specjalny 15% rabat. Jest bardzo prosto i naliczany np. umówiona cena 300zł z montażem - 15% rabatu = 255zł do zapłaty. 

Co trzeba zrobić żeby uzyskać taki rabat?  Nic trudnego wystarczy się zastanowić czy jakiś kolega, koleżanka, kochanek, kochanka znajomy znajoma też ma uszkodzoną szybę. Jeśli tak to wystarczy go umówić na ten sam dzień.
*Rabat jest uwzględniony dopiero po zamontowaniu szyby jako pierwszej z polecenia(najpierw znajomy później Ty)

 

Dojazd do Klienta

Nasza firma zapewnia dojazd do klienta w całym Województwie Świętokrzyskim a także w jego obrzeżach. Dzięki naszemu dojazdowi możesz uniknąć niepotrzebnego stresu oraz wydanych pieniędzy na mandat w wyniku zatrzymania przez patrol Policji.

Montaż

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenie jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym montażom. Nasza wykwalifikowana kadra montująca zawsze jest wyposażona w odpowiednie narzędzia pracy którymi wykonują zadania szybko i bezpiecznie.

Obsługa

Nasi specjaliści ds. sprzedaży pomogą dobrać odpowiednią szybę do twojego samochodu bądź maszyny. Zadadzą odpowiednie pytania tak by rozmowa przebiegła szybko i z zamierzonym celem dla klienta.  Po wykonanym montaż lub po kupionej o nas szyby dostaniesz paragon lub fakturę VAT.

Rabaty

Dla stałych klientów jak i dla firm wyposażonych w floty aut, maszyn przewidziane są dogodne rabaty. Dla nowych klientów którzy chcieli by rabat dostać rabat zapraszamy do zapoznania się z linkiem: Rabaty dla nowych klientów

  • 3m2.png
  • 11.png
  • Bez-nazwy-1.png
  • Bez-nazwy-11.png
  • pilk.png
  • saint.png
  • xyg.png